V-TAC VT-3980 18W LED Пендел Димиращ Бял 3000K
83.35 € (163.02 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 83.35 € (163.02 лв.) |
82.52 € (161.40 лв.) |
81.68 € (159.75 лв.) |
80.85 € (158.13 лв.) |
80.02 € (156.51 лв.) |
79.18 € (154.86 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7027 |
| Мощност | 18W |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 1200 lm |
| EAN код | 3800157636742 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >10000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Димиране | Да |
| Експлоатационен срок | 30 000 ч. |
| Енергиен клас | G |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 2.2 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 125 x 2500 мм |
| Материал | PC. Желязо |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3980 18W LED Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3963 42W Пендел/Плафон Квадрат 3 Цветен Димиращ Бял
Налично
V-TAC VT-8000 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Златно Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10090 LED Осветител 32W Висящ (43*100) 3000К Бяло Тяло С Дърво
Налично
Maytoni MOD106PL-L28G3K ЛЕД Полилей Axis 220V 3000K 28W IP20
Налично
Vivalux VIV004612 LED полилей ANGEL LED 41W 4000K
Налично
Zambelis 2061 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично

Все още няма отзиви.