Vivalux VIV004890 Квадратен спот за таван SP745-4SQ LORENZO дърво+черно 4хЕ27
Спотовете от серията LORENZO са класическата комбинация от естествено дърво с метални елементи в състарен черен цвят Всички тела LORENZO са с фасунги за цокъл Е27 и така предоставят възможност за осветление с широк спектър декоративни LED лампи с марка VIVALUX
58.80 € (115.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 58.80 € (115.00 лв.) |
58.21 € (113.85 лв.) |
57.62 € (112.69 лв.) |
57.04 € (111.56 лв.) |
56.45 € (110.41 лв.) |
55.86 € (109.25 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LORENZO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 240x330x85mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 4x60W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Maytoni C018CL-01W Спот прожектор Осветление за таван Focus 220V 1xGU10
Налично
Kanlux 33680 Осветително тяло за стена или таван GALOBA GU10 220V IP20
Налично
Zambelis S054-15 ЛЕД Спот прожектор за повърхностен монтаж 3000K 9W IP20 220V
Налично

Все още няма отзиви.