Vivalux VIV004888 Линеен спот за таван SP743-2L LORENZO дърво+черно 2хЕ27
Спотовете от серията LORENZO са класическата комбинация от естествено дърво с метални елементи в състарен черен цвят Всички тела LORENZO са с фасунги за цокъл Е27 и така предоставят възможност за осветление с широк спектър декоративни LED лампи с марка VIVALUX
30.68 € (60.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 30.68 € (60.00 лв.) |
30.37 € (59.40 лв.) |
30.07 € (58.81 лв.) |
29.76 € (58.21 лв.) |
29.45 € (57.60 лв.) |
29.15 € (57.01 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LORENZO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 100x330x85mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x60W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7886 Аплик ACERO 1xE27
Налично
Milagro ML6359 NAPOLI WHITE/CHROME аплик 1xE27
Налично
Zambelis 1465 Аплик за стена 1xE27 MAX 40W
Налично
Zambelis 20274 Аплик за стена 1xE14 MAX 40W
Налично
Maytoni H034-WL-02-R Стенна лампа Albero
Налично
Vivalux VIV004814 LED плафониера NEBULA LED 12W-18W-24W хром CCT-switch 3000K-4000K-6000K
Zambelis H66 LED Аплик за стена за вграждане 3000K 240Lm ключ USB зарядно 3W

Все още няма отзиви.