Vivalux VIV004887 Спот за таван SP746-1SQ LORENZO дърво+черно 1хЕ27
Спотовете от серията LORENZO са класическата комбинация от естествено дърво с метални елементи в състарен черен цвят Всички тела LORENZO са с фасунги за цокъл Е27 и така предоставят възможност за осветление с широк спектър декоративни LED лампи с марка VIVALUX
15.34 € (30.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 15.34 € (30.00 лв.) |
15.19 € (29.71 лв.) |
15.03 € (29.40 лв.) |
14.88 € (29.10 лв.) |
14.73 € (28.81 лв.) |
14.57 € (28.50 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LORENZO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 100x125x85mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x75W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004629 Декоративен квадратен аплик ADEL WL721 G9 черно+злато
Налично
Maytoni ARM004-01-W Стенна лампа Monile
Налично
Maytoni RC855-WL-01-R Стенна лампа Murano
Изчерпан
Maytoni MOD089WL-01BS Стенна лампа Fortano
Налично
Maytoni MOD096WL-01CH Стенна лампа Ripple
Налично

Все още няма отзиви.