Vivalux VIV000699 Полилей FAZZOLETTO 51318 стационарен Ø400 мм
Полилей стационарен 1 х max 100W E27 230V Ø400 IP20
18.41 € (36.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 18.41 € (36.01 лв.) |
18.23 € (35.65 лв.) |
18.04 € (35.28 лв.) |
17.86 € (34.93 лв.) |
17.67 € (34.56 лв.) |
17.49 € (34.21 лв.) |
Без включено осветление
Vivalux VIV000695 Полилей FAZZOLETTO 51314 стационарен Ø400 мм
Налично
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | FAZZOLETTO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø400x810mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x100W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV000699 Полилей FAZZOLETTO 51318 стационарен Ø400 мм
Налично
Vivalux VIV000695 Полилей FAZZOLETTO 51314 стационарен Ø400 мм
Налично
Vivalux VIV000700 Полилей FAZZOLETTO 51319 стационарен Ø400 мм
Налично
Vivalux VIV000691 Полилей FAZZOLETTO 51310 стационарен Ø400 мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3828 Пендел Черен Мат С Черен Кабел
Изчерпан
V-TAC VT-3996 30 LED Пендел Димиращ Черен 3000K
Налично
Milagro MLP8852 Висяща лампа STUDIO BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP7763 Висяща лампа ARENA BLACK/GOLD 5xGX53
Налично
Zambelis 20181 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично
Maytoni P362PL-01G Пендел Telford
Налично

Все още няма отзиви.