Milagro MLP6532 OMEGA BLACK/GOLD висяща лампа 3xE27
140.09 € (273.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 140.09 € (273.99 лв.) |
138.69 € (271.25 лв.) |
137.29 € (268.52 лв.) |
135.89 € (265.78 лв.) |
134.49 € (263.04 лв.) |
133.09 € (260.30 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693765325 |
| ШИРИНА (mm): | 400 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 400 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.15kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.58kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 53 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 53 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 25 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6531 OMEGA BLACK/GOLD висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP6528 OMEGA BLACK/GOLD аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP6534 OMEGA BLACK/GOLD висяща лампа 5xE27 кръг
Налично
Milagro MLP6532 OMEGA BLACK/GOLD висяща лампа 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP582 Висяща лампа JACK 3xE27
Налично
Milagro ML4384 Висяща лампа TRIANGOLO 1xE27
Налично
Milagro ML8789 GALAXIA BLACK 85W LED висяща лампа
Налично
Maytoni MOD877PL-L36W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 36W IP20
Налично
Vito 4101360 Пендел за таван PERA-SMALL 1XE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.