Vito 5901000 BT КОЛОНКА BEAT 5IN1 ГОВОРИТЕЛ ЗВУЦИ ЗА СЪН БЪРЗО БЕЗЖИЧНО ЗАРЕЖДАНЕ RGB ОСВЕТЛЕНИЕ ПОСТАВКА ЗА ТЕЛЕФОН БЯЛА
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
17.95 € (35.11 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 17.95 € (35.11 лв.) |
17.77 € (34.76 лв.) |
17.59 € (34.40 лв.) |
17.41 € (34.05 лв.) |
17.23 € (33.70 лв.) |
17.05 € (33.35 лв.) |
11
Човека разглеждат този продукт в момента!
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | RGB |
| МОЩНОСТ (W) | 18 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 9V |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас III |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | ABS |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -10°Cta+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 години |
| ЦОКЪЛ | Type-C USB |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 5 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 100 |
| ПАРАМЕТРИ НА БАТЕРИЯТА | Li-ion14500.500mAh |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯТА (h) | 1-2H |
| ТЕГЛО БРУТО НА КУТИЯТА (kg) | 11.80 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията
Спецификации
Отзиви от клиенти
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.