Vito 2102033 MAGNETIC LED TRACK LAMP MAGNA-H S4 20W 3CCT (3000K/4000K/6000K) 1600Lm 120° 60CM 48V
test
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
15.58 € (30.47 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 15.58 € (30.47 лв.) |
15.42 € (30.16 лв.) |
15.27 € (29.87 лв.) |
15.11 € (29.55 лв.) |
14.96 € (29.26 лв.) |
14.80 € (28.95 лв.) |
17
Човека разглеждат този продукт в момента!
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | test |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 3CCT (3000K/4000K/6000K) |
| МОЩНОСТ (W) | 20 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 80 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 90 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 600x22x25 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 25000 |
| ЖИВОТ (часове) | 25000 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 48V DC |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | F |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас III |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ЧЕРЕН |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 1600 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 600 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 10.81 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 620 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 300 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 195 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0363 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 360.33 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231354643 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията test
Спецификации
Отзиви от клиенти
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.