Vito 2102013 MAGNETIC LED TRACK LAMP MAGNA-H S4 10W 3CCT (3000K/4000K/6000K) 800Lm 120° 30CM 48V
MAGNA HS4 is a linear LED magnetic track lights family with 3CCT function. The solutions subject of proposal vary in terms of form and type of installation, with one common denominator: the quality of our products. It can be operate on the magnetic 2 lines track rails of S20, Recessed, Surface & Suspended systems. They are equiped with microprismatic diffuser with 120 degree and UGR<19. Housing of aluminum board electrostatically painted with sandblasted finishing in sand black. Direct replacement for conventional halogen track lights. Including track lighting adaptor. No flicker for eye protection.
10.38 € (20.30 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 10.38 € (20.30 лв.) |
10.28 € (20.11 лв.) |
10.17 € (19.89 лв.) |
10.07 € (19.70 лв.) |
9.96 € (19.48 лв.) |
9.86 € (19.28 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | MAGNA |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 3CCT (3000K/4000K/6000K) |
| МОЩНОСТ (W) | 10 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 80 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 90 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 300x22x25 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 25000 |
| ЖИВОТ (часове) | 25000 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 48V DC |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | F |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас III |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ЧЕРЕН |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 800 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 60 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 300 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 11.75 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 630 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 300 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 195 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0369 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 195.83 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231354636 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията MAGNA
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.