Vito 2101050 RINGS-1 1x5W CHROME 3000K IP20 5W 220V
VT/RINGS-1/1x5W/COB/30K/CHR/220V/LED WALL LAMP
13.54 € (26.48 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 13.54 € (26.48 лв.) |
13.40 € (26.21 лв.) |
13.27 € (25.95 лв.) |
13.13 € (25.68 лв.) |
13.00 € (25.43 лв.) |
12.86 € (25.15 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Включено осветление | Да |
| Начин на Монтаж | Повърхностен Монтаж |
| HSC GTIP: | 9405.10.50.10.19 |
| Вид Напрежение | Променливо |
| Напрежение (V) | 220-240 V |
| Честота | 50-60 Hertz |
| Мощност | 5W |
| Фактор на Мощността | >0.5 |
| Светлинна Ефективност | 90 lm/w |
| Консумация | 5 kWh/1000h |
| Димиране | Не |
| Клас на Защита | Class I |
| Цветна Температура | Цветна Температура 3000K |
| Светлинен Поток | 450 lumen |
| Ъгъл на Осветителя | 120° |
| Вид ЛЕД | COB |
| IP Защита | IP20 |
| Брой вкл./изкл. | 30000 |
| Живот на Осветителя | 30000 часа |
| Материал на Корпуса | Метал |
| Цвят на Корпуса | Хром |
| Материал на Дифузера | Стъкло |
| Височина | 120 mm |
| Широчина | 120 mm |
| Дълбочина | 65 mm |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vito 2101050 RINGS-1 1x5W CHROME 3000K IP20 5W 220V
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102930 LED СПОТ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ LAZY-20 20W 1900Lm COB 4000K Ø93X110 БЯЛО
Налично
Milagro MLP7478 Стенна лампа SOLO SAWN WHITE / ПАТИНИРАНО ДЪРВО 1x mini GU10
Налично
Milagro MLP7622 PRESTON BLUE/WHITE стенна лампа 1x mini GU10
Налично
Kanlux 34922 Осветително тяло за стена или таван SONDA II GU10 220V IP20
Изчерпан
Maytoni C035WL-L3W3K ЛЕД Аплик Стенна лампа Stem 220V 3000K 3W IP20
Налично
Maytoni C062CL-L12W4K ЛЕД Прожектор Treo 220V 4000K 13W IP20
Налично

Все още няма отзиви.