V-TAC VT-6933 LED Осветител 36W 4000K Черен
99.75 € (195.09 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 99.75 € (195.09 лв.) |
98.75 € (193.14 лв.) |
97.76 € (191.20 лв.) |
96.76 € (189.25 лв.) |
95.76 € (187.29 лв.) |
94.76 € (185.33 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7766 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 30W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 360° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 3200 lm |
| EAN код | 3800157697873 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 1.65 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 106 lm/W |
| Размери | 890×250мм |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-6933 LED Осветител 36W 4000K Черен
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3933 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 34×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-3938 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Топло Бяла Светлина
Налично
Milagro ML518 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 50W
Налично
Zambelis 17003 Пендел LED 3000K 42W
Налично
Zambelis 20264 Пендел LED 3000K 6720Lm Димиращ 84W
Налично
Zambelis 2007 LED Пендел 3000K 4000Lm Димируем 50W
Налично

Все още няма отзиви.