V-TAC VT-6962 LED Осветител 90W Висящ Димиращ 4000K Бял
315.00 € (616.09 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 315.00 € (616.09 лв.) |
311.85 € (609.93 лв.) |
308.70 € (603.76 лв.) |
305.55 € (597.60 лв.) |
302.40 € (591.44 лв.) |
299.25 € (585.28 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7793 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 90W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 360° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 11000 lm |
| EAN код | 3800157698160 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Димиране | Да |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | E |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 6.81 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 122 lm/W |
| Размери | 1000×1000мм |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML404 ПРЪСТЕН ВИСЯЩА ЛАМПА 12W LED
Налично
Milagro ML6771 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CAPPIO BLACK 36W
Налично
Milagro ML342 Висяща LED ЛАМПА RAY 36W
Налично
Zambelis 180030-D ЛЕД Пендел 3000K Димиращ 135W 220V
Налично
Zambelis 20261 Лед Пендел димируем 3000K 3360Lm 42W
Налично
Maytoni MOD073CL-L13B3K Осветление за таван Solen
Налично

Все още няма отзиви.