V-TAC VT-3938 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Топло Бяла Светлина
61.74 € (120.75 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 61.74 € (120.75 лв.) |
61.12 € (119.54 лв.) |
60.51 € (118.35 лв.) |
59.89 € (117.13 лв.) |
59.27 € (115.92 лв.) |
58.65 € (114.71 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-766 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 7W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 400 lm |
| EAN код | 3800157628990 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Експлоатационен срок | 30000ч. |
| Енергиен клас | G |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 2.286 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Ø340 x 190 мм |
| Материал | Метал. Акрил |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3932 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-3938 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Топло Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-3933 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 34×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-3939 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 34×19 Топло Бяла Светлина
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3932 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-15000 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Бял 3000К
Налично
Vito 2026300 LED PENDANT ROUND LIGHTING FIXTURE FINESSE D-45 φ500*H70 45W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro ML189 LAMPA WISZĄCA ALBA 3X5W LED
Налично
Zambelis 19236 Пендел 30W LED 40W 3000K 220V
Налично
Zambelis 20331 Пендел LED 3000K 2880Lm 32W 220V
Налично

Все още няма отзиви.