V-TAC VT-6689 1xGU10 Корпус Пендел Черен + Златно D:60×500мм
25.41 € (49.70 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 25.41 € (49.70 лв.) |
25.16 € (49.21 лв.) |
24.90 € (48.70 лв.) |
24.65 € (48.21 лв.) |
24.39 € (47.70 лв.) |
24.14 € (47.21 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-977 |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Цокъл | GU10 |
| EAN код | 3800157679916 |
| IP Степен | IP20 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | GU10 |
| Тегло | 0.78 |
| Съвместимост | Спот GU15 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 60 x 60 x 1700мм |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-6689 1xGU10 Корпус Пендел Черен + Златно D:60×500мм
Налично
V-TAC VT-6688 1xGU10 Корпус Пендел Черен + Златно D:60×300мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8322 Висяща лампа MONTE SILVER 3xE27
Налично
Milagro ML7950 LUCERO GOLD 48W LED висяща лампа
Налично
Maytoni P361PL-01G Пендел Telford
Налично
Vivalux VIV004409 LED полилей DREAM LED 56W 4000K
Налично

Все още няма отзиви.