V-TAC VT-40121 Пендел 3D E27 200мм
37.57 € (73.48 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 37.57 € (73.48 лв.) |
37.19 € (72.74 лв.) |
36.82 € (72.01 лв.) |
36.44 € (71.27 лв.) |
36.07 € (70.55 лв.) |
35.69 € (69.80 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7206 |
| Мощност | Max. 60W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157640619 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 0.840 |
| Съвместимост | Крушки E27 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Лесен монтаж |
| Материал | Стъкло |
| Дължина на кабела | 850 мм |
| Дължина | 850 мм |
| Диаметър | 200 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2026310 LED PENDANT ROUND LIGHTING FIXTURE FINESSE D-60 φ600*H70 60W DIMMABLE+MOBILE BLACK
Налично
Milagro MLP7243 HARALD GOLD/WHITE Висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP7767 Висяща лампа ARENA GREEN/GOLD 3xGX53
Налично
Milagro MLP6444 Висяща лампа ALMERIA WHITE/GOLD 1xE27
Налично
Zambelis 20181 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично
Vito 4101760 Пендел за таван CORE-D 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.