Интериорно Осветление » Пендели » Пендели за барплот » V-TAC VT-3769 Пендел Бутилка Червен
V-TAC VT-3770 Пендел Бутилка Amber
13.44 € (26.29 лв.)
V-TAC VT-3768 Пендел Бутилка Син
13.44 € (26.29 лв.)
V-TAC VT-3769 Пендел Бутилка Червен
Код:
VT-3769
Категории: Интериорно Осветление, Пендели, Пендели за барплот, Пендели за кухня, Пендели за спалня, Пендели за хол
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
13.44 € (26.29 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 13.44 € (26.29 лв.) |
13.31 € (26.03 лв.) |
13.17 € (25.76 лв.) |
13.04 € (25.50 лв.) |
12.90 € (25.23 лв.) |
12.77 € (24.98 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
Цокъл:
E14
Брой Фасунги:
1
14
Човека разглеждат този продукт в момента!
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7558 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611428 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E14 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E14. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø72 x 280 x 1150 мм |
| Материал | Стъкло |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията VT-7558
Отзиви от клиенти
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Други подобни продукти
Оценено на 0 от 5
Налично
2.65 € (5.18 лв.)
SKU:
VT-3485
V-TAC VT-8504 7W Пендел Неутрално Бяла Светлина Тяло Хром Лилав Абажур
Оценено на 0 от 5
Налично
14.74 € (28.83 лв.)
SKU:
VT-8504
V-TAC VT-10052 19W LED Висящ Осветител Акрил Кристал Черен 3000K
Оценено на 0 от 5
Налично
131.25 € (256.70 лв.)
SKU:
VT-10052
Milagro MLP6266 Висяща лампа LUPO WHITE/GOLD 1xE27
Оценено на 0 от 5
Налично
49.08 € (95.99 лв.)
SKU:
MLP6266
Zambelis 17009 Пендел 2700K 3W
Оценено на 0 от 5
Налично
122.71 € (240.00 лв.)
SKU:
Z-17009

Все още няма отзиви.