V-TAC VT-3766 Пендел Черна Шапка Основа Дърво Широк
37.49 € (73.32 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 37.49 € (73.32 лв.) |
37.12 € (72.60 лв.) |
36.74 € (71.86 лв.) |
36.37 € (71.13 лв.) |
35.99 € (70.39 лв.) |
35.62 € (69.67 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-75456 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611398 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 350 x 300 x 1100 мм |
| Материал | Желязо + Дървен връх |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3766 Пендел Черна Шапка Основа Дърво Широк
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004867 LED полилей MAREA LED 60W черно CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Milagro MLP7760 Висяща лампа ARENA BLACK/GOLD 1xGX53
Налично
Milagro MLP8869 Висяща лампа SFERA BLACK 5xE14
Изчерпан
Milagro MLP8825 Висяща лампа LINES 1xE27
Налично
Milagro MLP8414 Висяща лампа REFLEX fi 250 1xE27
Налично
Milagro MLP8410 Висяща лампа ESTILO 3xGU10
Налично

Все още няма отзиви.