V-TAC VT-40511 Дървен Пендел E27 Дърво D350 x H310мм
75.60 € (147.86 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 75.60 € (147.86 лв.) |
74.84 € (146.37 лв.) |
74.09 € (144.91 лв.) |
73.33 € (143.42 лв.) |
72.58 € (141.95 лв.) |
71.82 € (140.47 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-3350 |
| Мощност | Max. 60W |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 1.31 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Сертификати | CE. EMC |
| Размери | Ø350 x H310мм |
| Материал | Дървено покритие |
| Дължина на кабела | 1 м. |
| Дължина | 1 м. |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3832 Геометричен Пендел Матово Черно Кръг 3D
Изчерпан
V-TAC VT-8505 7W Пендел Неутрално Бяла Светлина Тяло Хром Бял Абажур
Налично
V-TAC VT-7997 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Регулируемо Въже Touch On/Off Кафяво Тяло 3000K
Налично
Zambelis 20128 Пендел LED 3000K 3600Lm Димиращ 48W 220V
Налично
Vito 4101890 Пендел за таван METAL-L 1xE27 MATTE BLACK 400MM IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.