Интериорно Осветление » Пендели » Пендели за барплот » V-TAC VT-3842 Пендел Месингов Бронз
V-TAC VT-3843 Пендел Бронз
11.38 € (22.26 лв.)
V-TAC VT-3841 Пендел Кафяв Бронз
11.38 € (22.26 лв.)
V-TAC VT-3842 Пендел Месингов Бронз
Код:
VT-3842
Категории: Интериорно Осветление, Пендели, Пендели за барплот, Пендели за кухня, Пендели за спалня, Пендели за хол
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
11.38 € (22.26 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 11.38 € (22.26 лв.) |
11.27 € (22.04 лв.) |
11.15 € (21.81 лв.) |
11.04 € (21.59 лв.) |
10.92 € (21.36 лв.) |
10.81 € (21.14 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
Цокъл:
E27
Брой Фасунги:
1
13
Човека разглеждат този продукт в момента!
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7555 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157617161 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø50 x 90 x 900 мм |
| Материал | Метал |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията VT-7555
Отзиви от клиенти
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Други подобни продукти
V-TAC VT-37392 Стъклен Пендел Винтидж Прозрачен ф200
Оценено на 0 от 5
Изчерпан
31.75 € (62.10 лв.)
SKU:
VT-37392
Milagro MLP5739 Висяща лампа SFERA BLACK 1xE14
Оценено на 0 от 5
Налично
33.75 € (66.01 лв.)
SKU:
MLP5739
Milagro MLP1347 JOKER WHITE/CHROME висяща лампа 1xGU10
Оценено на 0 от 5
Налично
32.21 € (63.00 лв.)
SKU:
MLP1347
Maytoni P032PL-01BS Пендел Festa
Оценено на 0 от 5
Налично
123.68 € (241.90 лв.)
SKU:
P032PL-01BS
Maytoni T021-01-B Пендел Spider
Оценено на 0 от 5
Налично
49.54 € (96.89 лв.)
SKU:
T021-01-B

Все още няма отзиви.