V-TAC VT-40521 Дървен Пендел E27 Дърво D250 x H450мм
57.24 € (111.95 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 57.24 € (111.95 лв.) |
56.67 € (110.84 лв.) |
56.10 € (109.72 лв.) |
55.52 € (108.59 лв.) |
54.95 € (107.47 лв.) |
54.38 € (106.36 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-2450 |
| Мощност | Max. 60W |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 1.172 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Сертификати | CE. EMC |
| Размери | Ø250 x H450мм |
| Материал | Дървено покритие |
| Дължина на кабела | 1 м. |
| Дължина | 1 м. |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2026300 LED PENDANT ROUND LIGHTING FIXTURE FINESSE D-45 φ500*H70 45W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro MLP7695 Висяща лампа HARALD GOLD/NAY BLUE 1xE27
Налично
Milagro ML6771 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CAPPIO BLACK 36W
Налично
Milagro ML8790 GALAXIA GOLD 85W LED висяща лампа
Налично
Maytoni P010PL-L30W ЛЕД Пендел Step 220V 3000K 30W IP20
Налично
Vito 4101760 Пендел за таван CORE-D 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.