V-TAC VT-3946 Пастел Призма Син Пендел 310 x 180 мм
33.08 € (64.70 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 33.08 € (64.70 лв.) |
32.75 € (64.05 лв.) |
32.42 € (63.41 лв.) |
32.09 € (62.76 лв.) |
31.76 € (62.12 лв.) |
31.43 € (61.47 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7310 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157630146 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | 15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 1.418 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 310 x 180 мм |
| Материал | Метал |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3948 Пендел Пастел Призма Бял 310 x 180 мм
Налично
V-TAC VT-3947 Пендел Пастел Призма Жълт 310 x 180 мм
Налично
V-TAC VT-3946 Пастел Призма Син Пендел 310 x 180 мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3879 Пендел Стъклен Диамантен Разрес Прозрачен ф280
Изчерпан
V-TAC VT-10054 LED Осветител 57W Висящ Кристал Черен 3000К
Налично
Milagro ML8814 Висяща лампа LUGANO SMOKED 3xE14
Налично
Milagro ML243 БУХАЛ 1XE14 LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML6136 LISA BLACK висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP6802 DELFINKA FINKA MiniMini висяща лампа 1xE27
Налично

Все още няма отзиви.