V-TAC VT-3944 Пендел Призма Черен Абажур 400 x 540
43.39 € (84.86 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 43.39 € (84.86 лв.) |
42.96 € (84.02 лв.) |
42.52 € (83.16 лв.) |
42.09 € (82.32 лв.) |
41.65 € (81.46 лв.) |
41.22 € (80.62 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7401 |
| Мощност | Max 60W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157630122 |
| IP Степен | IP20 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 2.2 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 400 x 540 мм |
| Материал | Метал |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3944 Пендел Призма Черен Абажур 400 x 540
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-7997 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Регулируемо Въже Touch On/Off Кафяво Тяло 3000K
Налично
Milagro MLP8289 Висяща лампа BETA NAVY BLUE/GOLD 1xE27 45см
Налично
Milagro ML570 ASTRO BLACK 24W LED ОКАЧВАЩА ЛАМПА
Налично
Maytoni MOD016PL-L75MG4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 75W IP20
Налично
Zambelis 20332 Пендел LED 3000K 4770Lm 53W 220V
Налично

Все още няма отзиви.