V-TAC VT-3928 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Неутрална Светлина
47.63 € (93.16 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 47.63 € (93.16 лв.) |
47.15 € (92.22 лв.) |
46.68 € (91.30 лв.) |
46.20 € (90.36 лв.) |
45.72 € (89.42 лв.) |
45.25 € (88.50 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7333 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 7W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 400 lm |
| EAN код | 3800157626569 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Експлоатационен срок | 30000ч. |
| Енергиен клас | G |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 1.428 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Ø120 x 190 мм |
| Материал | Метал. Акрил |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3934 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Топло Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-3928 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Неутрална Светлина
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10080 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 3000K
Налично
V-TAC VT-3932 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-3996 30 LED Пендел Димиращ Черен 3000K
Налично
Milagro ML404 ПРЪСТЕН ВИСЯЩА ЛАМПА 12W LED
Налично
Maytoni MOD070PL-L63B3K ЛЕД Пендел Fad 220V 3000K 63W IP20
Налично
Zambelis 17008 Пендел LED 2700K 150L 3W
Налично

Все още няма отзиви.