V-TAC VT-3929 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 12×19 Неутрална Светлина
47.63 € (93.16 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 47.63 € (93.16 лв.) |
47.15 € (92.22 лв.) |
46.68 € (91.30 лв.) |
46.20 € (90.36 лв.) |
45.72 € (89.42 лв.) |
45.25 € (88.50 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7333 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 7W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 400 lm |
| EAN код | 3800157626576 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Експлоатационен срок | 30000ч. |
| Енергиен клас | G |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 1.428 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Ø120 x 190 мм |
| Материал | Метал. Акрил |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3934 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Топло Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-3928 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Неутрална Светлина
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML328 ВИСЯЩА ЛАМПА MERCURIO 12W LED
Налично
Milagro ML5714 Висяща LED лампа GOLDIE 3x5W
Налично
Zambelis 2005 Пендел LED 3000K 2000Lm Димиращ 25W
Налично
Maytoni MOD073PL-L16B3K Пендел Solen
Налично

Все още няма отзиви.