V-TAC VT-3927 Пендел E27 Geometric Пирамида Троен Черен Мат
37.80 € (73.93 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 37.80 € (73.93 лв.) |
37.42 € (73.19 лв.) |
37.04 € (72.44 лв.) |
36.67 € (71.72 лв.) |
36.29 € (70.98 лв.) |
35.91 € (70.23 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7144 |
| Мощност | Max. 60W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157626224 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 1.749 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 300 Основа x 1300 мм |
| Материал | Метал |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3808 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Сив
Налично
Milagro MLP1414 Висяща лампа JOKER BLACK/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP8664 Висяща лампа ELICA 1xE27
Налично
Milagro MLP6287 Висяща лампа VIDAR BLACK/CHROME 1xGU10
Налично
Zambelis 20124 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Vivalux VIV000673 Полилей EDERA 12/4504 Ø400 мм
Налично

Все още няма отзиви.