Milagro MLP6287 Висяща лампа VIDAR BLACK/CHROME 1xGU10
42.95 € (84.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 42.95 € (84.00 лв.) |
42.52 € (83.16 лв.) |
42.09 € (82.32 лв.) |
41.66 € (81.48 лв.) |
41.23 € (80.64 лв.) |
40.80 € (79.80 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693762874 |
| ШИРИНА (mm): | 80 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 350-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 175mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 60mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | Черен / Хром |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.41kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.67kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 240бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5408 Висяща лампа VIDAR WHITE 1xGU10
Налично
Milagro MLP5402 Спот VIDAR BLACK 3xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-7999 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Бяло Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-8014 20W LED Висяща Декоративна Лампа Ф500 Златно Тяло 3000K
Изчерпан
Milagro MLP6446 Висяща лампа ALMERIA WHITE/GOLD 1xE27
Налично
Milagro MLP6584 Висяща лампа SOFIA AMBER 3xE27
Налично
Vivalux VIV000787 Пендел стандартен 31116 бежов
Налично

Все още няма отзиви.