Milagro MLP5401 Спот VIDAR BLACK 2xGU10
71.58 € (140.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 71.58 € (140.00 лв.) |
70.86 € (138.59 лв.) |
70.15 € (137.20 лв.) |
69.43 € (135.79 лв.) |
68.72 € (134.40 лв.) |
68.00 € (133.00 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754015 |
| ШИРИНА (mm): | 300 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 200 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 175mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| МОЩНОСТ: | 2xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 2 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.73kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.94kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 240бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5409 Висяща лампа VIDAR WHITE 3xGU10
Налично
Milagro MLP6274 VIDAR WHITE/GOLD 3xGU10 Спот
Налично
Milagro MLP6279 Висяща лампа VIDAR BLACK/GOLD 1xGU10
Налично
Milagro MLP6276 Висяща лампа VIDAR WHITE/GOLD 3xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102890 LED СПОТ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ LAZY-10 10W 950Lm COB 4000K Ø72X98 БЯЛО
Налично
V-TAC VT-8586 GU10 Корпус Квадрат Бяло + Зларо
Налично
Milagro MLP8875 SFERA BLACK/CHROME Спот 5xE14
Налично
Milagro MLP7722 JOKER NAVY BLUE/GOLD аплик 1xGU10
Налично
Kanlux 35641 Осветително тяло за стена или таван DERATO E14 220V IP20
Налично
Zambelis S055 Спот прожектор за повърхностен монтаж 1xGU10 IP20 220V
Налично

Все още няма отзиви.