V-TAC VT-3898 18W LED Висящо ТялоСтъкло/Хром Неутрално Бяла Светлина
78.15 € (152.85 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 78.15 € (152.85 лв.) |
77.37 € (151.32 лв.) |
76.59 € (149.80 лв.) |
75.81 € (148.27 лв.) |
75.02 € (146.73 лв.) |
74.24 € (145.20 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7020 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 18W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 1350 lm |
| EAN код | 380015762116 |
| CRI | 80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой LED | 90 pcs |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | 15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20000ч. |
| Енергиен клас | G |
| Интензитет на светлината. Кандела | 429.71 Cd Max. |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 2.166 |
| Сертификати | CE. EMC |
| Размери | 985 x 55 x 800мм |
| Материал | Неръждаема стомана. метал и стъкло |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3898 18W LED Висящо ТялоСтъкло/Хром Неутрално Бяла Светлина
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8504 7W Пендел Неутрално Бяла Светлина Тяло Хром Лилав Абажур
Налично
V-TAC VT-213986 113W Полилей Димиращ Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-6933 LED Осветител 36W 4000K Черен
Налично
Milagro ML3806 ВИСЯЩА ЛАМПА CAPPIO 36W LED
Налично
Zambelis 1931 Пендел LED 3000K Димиращ 80W 220V
Налично
Zambelis 20143 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично

Все още няма отзиви.