V-TAC VT-3960 82W Пендел/Плафон Кръг 3 Цветен Димиращ Бял
246.96 € (483.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 246.96 € (483.01 лв.) |
244.49 € (478.18 лв.) |
242.02 € (473.35 лв.) |
239.55 € (468.52 лв.) |
237.08 € (463.69 лв.) |
234.61 € (458.86 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7750 |
| Мощност | 82W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | 3 в 1 |
| Светлинен поток (lm) | 7300 lm |
| EAN код | 3800157636544 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >10000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 30000ч. |
| Енергиен клас | G |
| Интензитет на светлината. Кандела | 2323.66 Cd Max. |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 6.90 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Лесен монтаж |
| Материал | PC + Желязо |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3960 82W Пендел/Плафон Кръг 3 Цветен Димиращ Бял
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3980 18W LED Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
V-TAC VT-14992 LED Осветител 48W Висящ 1100x800x1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
Milagro ML570 ASTRO BLACK 24W LED ОКАЧВАЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML8863 Висяща LED лампа Saturno Gold 57W
Налично
Milagro ML6161 Висяща LED лампа CARBON 12W
Налично
Zambelis 18151 Пендел 6x7W LED 3200K 7W
Налично

Все още няма отзиви.