V-TAC VT-3768 Пендел Бутилка Син
13.44 € (26.29 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 13.44 € (26.29 лв.) |
13.31 € (26.03 лв.) |
13.17 € (25.76 лв.) |
13.04 € (25.50 лв.) |
12.90 € (25.23 лв.) |
12.77 € (24.98 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7558 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611411 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E14 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E14. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø72 x 280 x 1150 мм |
| Материал | Стъкло |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP6440 Висяща лампа DAMA WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP64400 Висяща лампа ALMERIA BLACK/GOLD 3xE27
Налично
Maytoni MOD126PL-01B Пендел Mollis 1xG9 220V IP20
Налично
Vivalux VIV004614 LED полилей FEEL LED 43W 4000K
Налично
Zambelis 19103 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично
Zambelis 20121 Лед Пендел 3000K 960Lm 12W
Налично

Все още няма отзиви.