Milagro MLP64400 Висяща лампа ALMERIA BLACK/GOLD 3xE27
160.55 € (314.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 160.55 € (314.01 лв.) |
158.94 € (310.86 лв.) |
157.34 € (307.73 лв.) |
155.73 € (304.58 лв.) |
154.13 € (301.45 лв.) |
152.52 € (298.30 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693764403 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 230 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.32kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.92kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 32бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6432 ALMERIA BLACK/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6428 ALMERIA ЧЕРЕН/ХРОМ аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP6438 ALMERIA BLACK/GOLD аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP6451 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP6201 MALMO BLUE висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP5524 Висяща лампа CLIFF BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP8830 Висяща лампа CORTE 3xGU10
Налично
Maytoni MOD101PL-L88W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 88W IP20
Налично
Maytoni P053PL-01GR Пендел Globo
Налично
Maytoni MOD547PL-25CH Пендел Dallas
Налично

Все още няма отзиви.