Milagro MLP7635 Спот PRESTON GOLD/BLACK таванна лампа 2x mini GU10
46.53 € (91.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 46.53 € (91.00 лв.) |
46.06 € (90.09 лв.) |
45.60 € (89.19 лв.) |
45.13 € (88.27 лв.) |
44.67 € (87.37 лв.) |
44.20 € (86.45 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693776352 |
| ШИРИНА (mm): | 240mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 140mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 90mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 40mm |
| МОЩНОСТ: | 2x mini GU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | 230V/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | mini GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.9kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.2kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7614 PRESTON WHITE/CHROME стенна лампа 1x mini GU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML4745 Обков за повърхностен монтаж Plaza 2xGU10 AR111 Бял
Налично
Milagro MLP8802 HUDSON WHITE Плафониера 2xGU10
Налично
Milagro MLP6125 Плафон JOKER BLACK/GOLD 3xGU10
Налично
Kanlux 35690 Осветително тяло за стена или таван EVALO GU10 220V IP20
Налично

Все още няма отзиви.