V-TAC VT-3748 Бетонен Пендел Светло Сив
6.09 € (11.91 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 6.09 € (11.91 лв.) |
6.03 € (11.79 лв.) |
5.97 € (11.68 лв.) |
5.91 € (11.56 лв.) |
5.85 € (11.44 лв.) |
5.79 € (11.32 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7668 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611213 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø50 x 95 x 1050 мм |
| Материал | Бетон |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3743 Бетонен Пендел Светло Червен
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 4102390 ВЪНШНО ОКАЧЕНО ОСВЕТЛИТЕЛНО ТЯЛО ART L7 1xE27 3D АРТ ХРОМ, ИЗРАБОТЕНО ОТ СТЪКЛО
Налично
V-TAC VT-14987 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 4000К
Налично
Milagro ML431 ВИСЯЩА ЛАМПА ЗА БУТИЛКА 1x5W LED
Налично
Kanlux 36504 Висяща лампа JASMIN C E27 220V IP20
Налично

Все още няма отзиви.