V-TAC VT-3747 Бетонен Пендел Светло Черен
6.09 € (11.91 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 6.09 € (11.91 лв.) |
6.03 € (11.79 лв.) |
5.97 € (11.68 лв.) |
5.91 € (11.56 лв.) |
5.85 € (11.44 лв.) |
5.79 € (11.32 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7668 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611206 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø50 x 95 x 1050 мм |
| Материал | Бетон |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3744 Бетонен Пендел Светло Син
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3809 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Жълт
Налично
Milagro MLP5424 Висяща лампа SFERA WOOD 1xE14
Налично
Milagro MLP64400 Висяща лампа ALMERIA BLACK/GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP7994 Висяща лампа VIMINI NATURAL WOOD 1xE27
Налично
Maytoni P318-PL-01-W Пендел Nevill 220V 1xGU10
Налично
Vivalux VIV000666 Полилей LANCE 12/3704 Ø400 мм
Налично

Все още няма отзиви.