V-TAC VT-3737 Стъклен Пендел Винтидж Прозрачен Ф300
37.49 € (73.32 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 37.49 € (73.32 лв.) |
37.12 € (72.60 лв.) |
36.74 € (71.86 лв.) |
36.37 € (71.13 лв.) |
35.99 € (70.39 лв.) |
35.62 € (69.67 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-73006 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611107 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 300 x 250 x 1150 мм |
| Материал | Стъкло + Метал |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3979 52W LED Троен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
V-TAC VT-213986 113W Полилей Димиращ Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-213990 86W Полилей Димиращ Черен 3000К
Налично
V-TAC VT-10053 LED Осветител 57W Висящ Кристал Черен 4000К
Налично
Zambelis 1948 Пендел LED 3000K 100lm Димиращ 85W 220V
Налично
Zambelis 20335 Пендел LED 3000K 7200Lm 80W 220V
Налично

Все още няма отзиви.