V-TAC VT-3728 Алуминев Абажур Светло Черен
28.67 € (56.07 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 28.67 € (56.07 лв.) |
28.38 € (55.51 лв.) |
28.10 € (54.96 лв.) |
27.81 € (54.39 лв.) |
27.52 € (53.82 лв.) |
27.24 € (53.28 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7422 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611015 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 230 x 310 x 1150 мм |
| Материал | Алуминий |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3729 Алуминиев Абажур Светло Бял
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-23101 9W LED Висяща Лампа (30*300*1370MM) Бяло + Черно Тяло 3000K Регулируема
Налично
Milagro MLP6583 Висяща лампа SOFIA SMOKED 3xE27
Налично
Milagro MLP8664 Висяща лампа ELICA 1xE27
Налично
Milagro MLP5576 Висяща лампа VIENNA 3xE14
Налично
Zambelis 20131 Лед Пендел димируем 3000K 1440Lm 18W
Налично
Vivalux VIV002380 Полилей BROCCATI 12/6804 Ø400 мм
Налично

Все още няма отзиви.