Milagro MLP5576 Висяща лампа VIENNA 3xE14
171.28 € (334.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 171.28 € (334.99 лв.) |
169.57 € (331.65 лв.) |
167.85 € (328.29 лв.) |
166.14 € (324.94 лв.) |
164.43 € (321.60 лв.) |
162.72 € (318.25 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693755760 |
| ШИРИНА (mm): | 550 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 550 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | Месинг |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.82kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.67kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 12 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5574 Висяща лампа VIENNA 3xE14
Налично
Milagro MLP5577 Висяща лампа VIENNA 5xE14
Налично
Milagro MLP5576 Висяща лампа VIENNA 3xE14
Налично
Milagro MLP5572 Аплик VIENNA 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3752 Метален Пендел Матирано Злато
Изчерпан
Milagro MLP8323 Висяща лампа MONTE SILVER 3xE27
Налично
Milagro MLP5425 Висяща лампа SFERA WOOD 3xE14
Налично
Milagro MLP5437 Висяща лампа VENEZIA WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP4673 Висяща лампа SFERA BLACK/CHROME 1xE14
Налично
Vivalux VIV000642 Полилей ARALDICO BLUE 13/1406 Ø500 мм
Налично

Все още няма отзиви.