Milagro MLP5574 Висяща лампа VIENNA 3xE14
191.73 € (374.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 191.73 € (374.99 лв.) |
189.81 € (371.24 лв.) |
187.90 € (367.50 лв.) |
185.98 € (363.75 лв.) |
184.06 € (359.99 лв.) |
182.14 € (356.23 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693755746 |
| ШИРИНА (mm): | 1000 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 140 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | Месинг |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.93kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 5.04kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 95 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 24.5 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 14бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5573 Lampa wisząca VIENNA 1xE14
Налично
Milagro MLP5577 Висяща лампа VIENNA 5xE14
Налично
Milagro MLP5572 Аплик VIENNA 1xE14
Налично
Milagro MLP5574 Висяща лампа VIENNA 3xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-6688 1xGU10 Корпус Пендел Черен + Златно D:60×300мм
Налично
Milagro MLP7225 Висяща лампа ERIK Черно/Дърво 2xE27
Налично
Milagro MLP6577 Висяща лампа SOFIA SMOKED 1xE27
Налично
Zambelis 18142-BR Пендел 1xG9 LED MAX 9W
Налично
Zambelis 2054 Пендел LED 3000K 4000Lm Димиращ 50W
Налично
Vito 4101760 Пендел за таван CORE-D 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.