V-TAC VT-3706 Пендел Цилиндър Мед Ф175
39.69 € (77.63 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 39.69 € (77.63 лв.) |
39.29 € (76.84 лв.) |
38.90 € (76.08 лв.) |
38.50 € (75.30 лв.) |
38.10 € (74.52 лв.) |
37.71 € (73.75 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-8175 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157610797 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø170 мм |
| Материал | Желязо с Електрикова Медна боя |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3738 Стъклен Пендел Светло Прозрачен Ф180
Налично
Milagro MLP8848 Висяща лампа STUDIO WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP4961 Висяща лампа BEAR 1xE27
Налично
Milagro ML189 LAMPA WISZĄCA ALBA 3X5W LED
Налично
Milagro MLP8031 Висяща лампа LINCOLN WHITE/GOLD 1xE27 35см
Налично
Vito 4102470 Пендел за таван ART-300B 1xE27 CHROME IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.