Milagro MLP8848 Висяща лампа STUDIO WHITE 1xE27
63.91 € (125.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 63.91 € (125.00 лв.) |
63.27 € (123.75 лв.) |
62.63 € (122.49 лв.) |
61.99 € (121.24 лв.) |
61.35 € (119.99 лв.) |
60.71 € (118.74 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693771135 |
| ШИРИНА (mm): | 320 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 320 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 320 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.30kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.04kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 35 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 54бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8853 Висяща лампа STUDIO BLACK 3xE27
Налично
Milagro MLP8852 Висяща лампа STUDIO BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP8849 Висяща лампа STUDIO WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP8850 Висяща лампа STUDIO WHITE 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3960 82W Пендел/Плафон Кръг 3 Цветен Димиращ Бял
Налично
Milagro MLP7761 Висяща лампа ARENA BLACK/GOLD 3xGX53
Налично
Milagro ML5493 INFINITY WHITE 60W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP7992 Висяща лампа VIMINI NATURAL WOOD 1xE27
Налично
Vivalux VIV002390 Полилей BITTER 15/7001 Ø135 мм
Налично
Vivalux VIV004118 Пендел RETRO R6002 антично злато/черен усукан кабел
Налично

Все още няма отзиви.