Milagro MLP8849 Висяща лампа STUDIO WHITE 1xE27
50.62 € (99.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 50.62 € (99.00 лв.) |
50.11 € (98.01 лв.) |
49.61 € (97.03 лв.) |
49.10 € (96.03 лв.) |
48.60 € (95.05 лв.) |
48.09 € (94.06 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693772170 |
| ШИРИНА (mm): | 210 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 210 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 210 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.75kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.17kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 29.5 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 144бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8853 Висяща лампа STUDIO BLACK 3xE27
Налично
Milagro MLP8852 Висяща лампа STUDIO BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP8849 Висяща лампа STUDIO WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP8850 Висяща лампа STUDIO WHITE 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3743 Бетонен Пендел Светло Червен
Налично
V-TAC VT-8010 24W LED Висяща Декоративна Лампа 720*300 Черно Тяло 3000K
Налично
Maytoni P020PL-01W Пендел Shelby 220V 1xGU10
Налично
Zambelis 20260 Лед Пендел димируем 3000K 3360Lm 42W
Налично
Vito 4101970 Пендел за таван BITEZ-COLORS-300 1xE27 GREEN IP20 60W 220V
Налично
Vito 4102380 Пендел за таван ART-2813 1xE27 GOLDEN&
Налично

Все още няма отзиви.