V-TAC VT-218259 18W LED Тройна Спот Лампа 3000К Черна
46.20 € (90.36 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 46.20 € (90.36 лв.) |
45.74 € (89.46 лв.) |
45.28 € (88.56 лв.) |
44.81 € (87.64 лв.) |
44.35 € (86.74 лв.) |
43.89 € (85.84 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-818 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 15W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 100° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 1620 lm |
| EAN код | 3800157686563 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 30.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 1.08 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 108 lm/W |
| Размери | 605x100x115 мм |
| Материал | Пластмаса+Метал |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10289 2W LED Стенен Аплик Хотел Квадрат 4000K Бяло Тяло
Налично
Milagro MLP9639 MAXI WHITE аплик 1xGU10
Налично
Kanlux 35693 Осветително тяло за стена или таван EVALO GU10 220V IP20
Налично
Maytoni C039WL-L3B3K ЛЕД Аплик Стенна лампа за четене Mirax 220V 3000K 3W IP20
Налично

Все още няма отзиви.