Milagro MLP8857 Плафон SFERA BLACK 3xE14
78.74 € (154.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 78.74 € (154.00 лв.) |
77.95 € (152.46 лв.) |
77.17 € (150.93 лв.) |
76.38 € (149.39 лв.) |
75.59 € (147.84 лв.) |
74.80 € (146.30 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693771241 |
| ШИРИНА (mm): | 650 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 200 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 250 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 135 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 135 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.71kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.40kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 40бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8866 SFERA BLACK полилей 5xE14
Налично
Milagro MLP8884 Висяща лампа SFERA BLACK/CHROME 3xE14
Налично
Milagro MLP8859 Плафон SFERA BLACK 5xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8584 GU10 Корпус Квадрат Бяло + Черно
Налично
Milagro MLP8536 JOKER BLACK/GOLD флекс аплик 1xGU10
Налично
Maytoni C020CL-01B Спот прожектор за таван Elti 220V 1xGU10
Налично
Maytoni C063CL-L12B4K ЛЕД Прожектор Treo 220V 4000K 13W IP20
Налично
Zambelis 16189 Аплик спот за стена 1 x max 40W G10
Налично

Все още няма отзиви.