V-TAC VT-15343 LED Осветител 50W Висящ 85*31*120CM Златно Тяло 3000K
225.75 € (441.53 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 225.75 € (441.53 лв.) |
223.49 € (437.11 лв.) |
221.24 € (432.71 лв.) |
218.98 € (428.29 лв.) |
216.72 € (423.87 лв.) |
214.46 € (419.45 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7922-G |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 42W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 4480 lm |
| EAN код | 3800170205512 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 4 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 106 lm/W |
| Размери | 970×840 мм |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-15343 LED Осветител 50W Висящ 85*31*120CM Златно Тяло 3000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-213986 113W Полилей Димиращ Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-14998 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Черен 3000К
Налично
Milagro ML342 Висяща LED ЛАМПА RAY 36W
Налично
Maytoni MOD309PL-L40GR4K ЛЕД Пендел Interstellar 220V 4000K 40W IP20
Налично
Zambelis 20260 Лед Пендел димируем 3000K 3360Lm 42W
Налично
Zambelis 2006 Пендел LED 3000K 2880Lm Димиращ 36W
Налично

Все още няма отзиви.