Milagro ML342 Висяща LED ЛАМПА RAY 36W
144.70 € (283.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 144.70 € (283.01 лв.) |
143.25 € (280.17 лв.) |
141.81 € (277.36 лв.) |
140.36 € (274.52 лв.) |
138.91 € (271.68 лв.) |
137.47 € (268.87 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5907377243427 |
| ШИРИНА (mm): | 920 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 120 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 13mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 120mm |
| МОЩНОСТ: | 36W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 2520lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78141 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.29kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.91kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 20 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 100 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 60 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML325 Висяща LED ЛАМПА RAY 24W
Налично
Maytoni P021PL-L10W ЛЕД Пендел Ray 220V 3000K 10W IP20
Налично
Maytoni Z012FL-L18B3K ЛЕД Лампион Ray 220V 3000K 18W IP20
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3978 32W LED Двоен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Изчерпан
Milagro ML6476 PIERCE WHITE 18W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6358 OHIO BLACK 24W LED висяща лампа
Налично
Maytoni MOD054PL-L52B4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 52W IP20
Налично
Maytoni MOD056PL-L12G3K Пендел Cometa
Налично
Vivalux VIV003675 LED осветително тяло REMI LED 14W 3000K
Налично

Все още няма отзиви.