V-TAC VT-14997 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 4000К
157.50 € (308.04 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 157.50 € (308.04 лв.) |
155.93 € (304.97 лв.) |
154.35 € (301.88 лв.) |
152.78 € (298.81 лв.) |
151.20 € (295.72 лв.) |
149.63 € (292.65 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7916 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 48W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 5150 lm |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Димиране | Да |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50Hz |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 107 lm/W |
| Размери | 800 x 1200мм |
| Материал | Стомана. Силикон |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-14997 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 4000К
Налично
V-TAC VT-14996 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10077 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Черно 4000K
Налично
V-TAC VT-10075 13W LED Висяща Лампа 40CM 4000K Черно Тяло
Налично
Milagro ML570 ASTRO BLACK 24W LED ОКАЧВАЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML184 КАРБОНОВА ВИСЯЩА ЛАМПА 5X5W LED
Налично
Milagro ML7943 РОТОНДА ХРОМ 51W LED висяща лампа
Налично
Zambelis 17002 ЛЕД Пендел 3000K 90W
Налично

Все още няма отзиви.