V-TAC VT-14993 LED Осветител 48W Висящ 1100x800x1200мм Димиращ Бял 4000К
215.25 € (420.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 215.25 € (420.99 лв.) |
213.10 € (416.79 лв.) |
210.95 € (412.58 лв.) |
208.79 € (408.36 лв.) |
206.64 € (404.15 лв.) |
204.49 € (399.95 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7914 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 48W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 5150 lm |
| EAN код | 3800170204980 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Димиране | Да |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 1.1 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 107 lm/W |
| Размери | 1100 x 800 x 1200мм |
| Материал | Стомана. Силикон |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-14992 LED Осветител 48W Висящ 1100x800x1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-14993 LED Осветител 48W Висящ 1100x800x1200мм Димиращ Бял 4000К
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3937 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 25×19 Топло Бяла Светлина
Налично
V-TAC VT-3938 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Топло Бяла Светлина
Налично
Milagro MLP567 Висяща LED лампа TIMBER 12W
Налично
Maytoni MOD070PL-L38B3K ЛЕД Пендел Fad 220V 3000K 36W IP20
Налично
Zambelis 20131 Лед Пендел димируем 3000K 1440Lm 18W
Налично
VITO 2024680 ЛЕД Пендел TANIA DIMMABLE-AP46 42W 3xCCT Черно с 2.4G Контролер
Налично

Все още няма отзиви.