Milagro MLP8843 Висяща лампа MONZA BRASS 7xG9 max 8W LED
218.83 € (427.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 218.83 € (427.99 лв.) |
216.64 € (423.71 лв.) |
214.45 € (419.43 лв.) |
212.27 € (415.16 лв.) |
210.08 € (410.88 лв.) |
207.89 € (406.60 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788430 |
| ШИРИНА (mm): | 440mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 440mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 400mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 25mm |
| МОЩНОСТ: | 7xG9 max 8W LED |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | G9 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 7 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.4kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.3kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 27 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6333 Висяща лампа MONZA BLACK/GOLD 1xG9 8W
Налично
Milagro MLP8844 Висяща лампа MONZA BLACK 11xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP8843 Висяща лампа MONZA BRASS 7xG9 max 8W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8022 16W LED Висяща Декоративна Лампа 860*300 Черно Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-15344 LED Осветител 45W Висящ 120*50*60CM Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro MLP8914 Висяща лампа FUTURA 3xG9
Налично
Milagro MLP8668 Висяща лампа CLARISSA 3xGX53
Налично
Maytoni MOD302PL-01CG Moderen Пендел Antic 1xE14 220V IP20
Налично
Zambelis 20119 Пендел LED 3000K 1600Lm 20W
Налично

Все още няма отзиви.