Milagro MLP8844 Висяща лампа MONZA BLACK 11xG9 max 8W LED
289.39 € (566.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 289.39 € (566.00 лв.) |
286.50 € (560.35 лв.) |
283.60 € (554.67 лв.) |
280.71 € (549.02 лв.) |
277.81 € (543.35 лв.) |
274.92 € (537.70 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788447 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 400mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 25mm |
| МОЩНОСТ: | 11xG9 max 8W LED |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | G9 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 11 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 6.58kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 7.78kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 74 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 27 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8841 Висяща лампа MONZA BRASS 3xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP8845 Висяща лампа MONZA BRASS 11xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP6332 MONZA BLACK/GOLD 1xG9 8W аплик
Налично
Milagro MLP8838 Висяща лампа MONZA BLACK 1xG9 max 8W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10047 24W LED Висяща Лампа (80*100CM) 4000K Бяло Тяло
Налично
V-TAC VT-3135 GU10 Гупсов Корпус Окачен Хромирана Основа
Изчерпан
Milagro MLP5518 Lampa wisząca CLIFF WHITE 1xE27
Налично
Zambelis 20261 Лед Пендел димируем 3000K 3360Lm 42W
Налично
Maytoni P055PL-01B Пендел Tommy
Налично
Vito 4101870 Пендел за таван METAL-M 1xE27 MATTE BLACK 300MM IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.