Milagro ML509 ORION BLACK 99W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
377.33 € (737.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 377.33 € (737.99 лв.) |
373.56 € (730.62 лв.) |
369.78 € (723.23 лв.) |
366.01 € (715.85 лв.) |
362.24 € (708.48 лв.) |
358.46 € (701.09 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693735090 |
| ШИРИНА (mm): | 800 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 800 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 99W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 6930lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Топла 3000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78501 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.18kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 5.78kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 15 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 87 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 87 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML502 ORION WHITE 53W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Maytoni MIR011WL-L9B4K ЛЕД Аплик Осветление за огледало или картина Orion 220V 4000K 9W IP20
Налично
Milagro ML503 ORION WHITE 99W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Maytoni MIR011WL-L9W4K ЛЕД Аплик Осветление за огледало или картина Orion 220V 4000K 9W IP20
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3997 30 LED Пендел Димиращ Кафе 3000K
Налично
V-TAC VT-10086 9W LED Висяща Лампа (30*320*100CM) Черно+Златно Тяло 4000K
Налично
Milagro ML404 ПРЪСТЕН ВИСЯЩА ЛАМПА 12W LED
Налично
Milagro ML569 ASTRO БЯЛА ВИСЯЩА ЛАМПА 24W LED
Налично
Zambelis 20121 Лед Пендел 3000K 960Lm 12W
Налично
Zambelis 17003 Пендел LED 3000K 42W
Налично

Все още няма отзиви.